Investice, hospodaření a budoucnost Třináctky

Třináctka, která jde s dobou

Chceme opravenou a uklizenou moderní Třináctku, která má o své podobě do budoucna jasnou vizi. Nechceme to tu jen obývat, chceme tu žít a s radostí trávit volný čas s našimi rodinami a přáteli. Naše městská část toho má tolik co nabídnout a nedělá to. Její potenciál by se měl začít naplno rozvíjet.  

1. Odstraníme stávající klientelistické vazby na radnici. Výstavbu Prahy 13 budeme směřovat především k zajištění rozvoje kvality bydlení pro každého. Zaměříme se na nejpotřebnější a nejzranitelnější – na naše seniory, děti a mládež.
2. Zavedeme průhledné zadávání a vyhodnocování všech veřejných zakázek a zajistíme větší konkurenci. Zvýšíme tak kvalitu poptávaných produktů a služeb a snížíme cenu.
3. Vyvineme veškeré úsilí na to, aby rozpočet městské části byl vyrovnaný
4. Budeme hledat cesty, jak snížit běžné výdaje MČ. Naopak se zasadíme o navýšení rozpočtu pro investice a konečně zajistíme jejich efektivní čerpání.

5. Připravíme přehledné webové stránky s informacemi o průběhu všech významných městských investic s přesným harmonogramem.

6. Zlepšíme evidenci veškerého nemovitého majetku městské části a zavedeme moderní systém správy, který zajistí, že žádné městské byty a nebytové prostory Prahy 13. 

Změňte to s námi

Chtěli byste se zapojit? Nebo se na něco zeptat? Napište nám.

 +420 605 724 437

Logo Senátor 21 pro Prahu 5
facebook